The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü etkinlikleri

15temmuz2019 6

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde, anıt meydanında dualarla şehitler anıldı, düzenlenen etkinliklerle Demokrasi ve Milli Birlik günü kutlandı.

İlçe protokolü, şehitlik ziyareti yaparak dualarla şehitleri andı. Akşam saatlerinde ise hükümet konağı önünden anıt meydanına kortej yürüyüşü gerçekleştirildi, akabinde meydanda Bozkır Müftüsü Seyit Böğet akşam namazı kıldırdı.

           Anıt meydanında kurulan platformda 15 Temmuz Darbe gecesi belgeselini izleyen kalabalığın duygulandığı görülürken, daha sonra program Bozkır Kaymakam Vekili Ahırlı Kaymakamı Kadir Yurdagül ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalarıyla devam etti.

           Anma günü etkinliklerinin açış konuşmasını yapan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Türk milletinin, bir daha asla, FETÖ gibi örgütlerin eğitim ve hayırseverlik adı altında milletimizin duygularını sömüremeyeceğini, buna milletimizin asla izin vermeyeceğini söyledi. Atatürk’ün kurmuş olduğu ve milletimize emanet ettiği Cumhuriyetimize ve milli irademize sahip çıkma görevini üstlenen başta Cumhurbaşkanımız Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletimize teşekkür etti. Başkan Saygı, konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “Türkiye, dünyanın başına ne kadar musallat olan tehdit varsa, hepsine birden maruz kalan tek ülkedir. O gece meydanlara çıkanlar, bu işin sonunun şehadete ermek olduğunu, gazilikle neticeleneceğini biliyordu. 15 Temmuz gecesi sokakları ve meydanları doldurarak, inançları, vatanı, bayrakları, özgürlükleri, gelecekleri için darbecilere meydan okuyan vatandaşlarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tankların, zırhlı araçların, askeri kamyonların önüne dikilen her bir kardeşime şükranlarımı sunuyorum. Sokaklara çıkma imkanı bulamadıkları için ak sakallarıyla, başörtüleriyle, kucağında uyuyan çocuklarıyla, seccadelerinin üzerinde sabaha kadar gözyaşı döküp, dua ederek darbe direnişine destek veren tüm vatandaşlarımıza özellikle şükranlarımı sunuyorum. 16 Temmuz'dan itibaren 29 gün boyunca ülkemizin her köşesinde gece sabahlara kadar demokrasi nöbeti tutan, gündüz de işine gücüne giden tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz gecesi, birliğimizle, beraberliğimizle, Çanakkale ruhuna hala sahip olduğumuzu tüm dünyaya, şer odaklarına gösterdik.  Bugün de memleketimizin en ücra köşesine varana kadar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü vesilesiyle tüm dünyaya birliğimizi ve beraberliğimizi gösteriyoruz. İyi ki biriz, iyi ki beraberiz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun” diye konuştu.

           Bozkır Kaymakam Vekili Ahırlı Kaymakamı Kadir Yurdagül, yapmış olduğu konuşmasında milli birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, “Selçuklulardan başlayarak bin yıldır bu topraklar üzerinde var olan milletimizin bağımsızlığına, hürriyetine, vatanına, geleceklerine, bayraklarına karşı yapılan bu hain darbe girişimi karşısında dimdik ayakta durdu, darbecilere geçit vermedi. 15 Temmuz 2016 gecesi milletimiz için, ülkemiz için dönüm noktasıdır. Çünkü vatan, millet, bayrak ve özgürlük deyince tüm milletimiz aynı safta yer alıyor, kutsal saydığımız değerlere canımız pahasına sahip çıktığımızı tüm dünyaya o gece gösterdik. Milli birliğimizin, beraberliğimizin tescillendiği o gece meydanları dolduran tüm milletimize teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Gazilerimize ise acil şifalar diliyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun” diye konuştu.

           Program daha sonra şiir ve kahramanlık türküleri dinletisiyle devam etti. Gece saatler 12.03’ü gösterdiğinde tüm camilerden sala sesleri yükseldi. Akabinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı konuşmasının dinlenmesiyle son buldu.

15temmuz2019 1

15temmuz2019 2

15temmuz2019 5

15temmuz2019 8

15temmuz2019 12

 

15temmuz2019 10

 

15temmuz2019 9

 

15temmuz2019 7

Yazdır e-Posta

Başkan Saygı Esnafların sorunlarını istişare etti

Başkan Saygı Esnafların sorunlarını istişare etti 1

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, anıt meydanı etrafındaki esnaflarla istişare toplantısı düzenledi. Esnaflarla bir araya gelen Başkan Saygı, esnafların soranlarını ve isteklerini dinledi.

           Anıt meydanı etrafında yer alan esnaflarla bir araya gelen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, esnafların Bozkır’ın can damarı, ilçeye en çok ekonomik girdi sağlayan kişiler olduğunu söyledi. Esnafların sorunları ve önerilerini de dinleyen başkan Saygı, Anıt meydanı etrafını meşhur pazarın kurulduğu Cuma gününde canlandırmayı istediklerini söyleyerek yapılacak tüm çalışmaları halkın tamamıyla istişare etmeye çalışacaklarını belirtti.

           İlçemizi Birlikte Yönetiyoruz

İlçede istişare mekanizmasını sorunsuz olarak yürüteceklerini söyleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, halk meclisi toplantılarının yakın zamanda başlayacağını, gencinden yaşlısına, memurundan işçisine, ev hanımlarından esnaflarına, gurbetçisinden misafirine varana kadar ayrı ayrı ilçede yaşayan herkesle yapacakları çalışmaları paylaşacaklarını ve onların önerilerini dinleyeceklerini belirtti. Bozkırlı olan herkesi Bozkır’a hizmet gayesinde birleştirip gönül belediyeciliğini en iyi şekilde uygulayan bir ilçe olacaklarını da ifade eden Başkan Saygı, “31 mart seçimlerinden önce 28 bin Bozkırlıya değil 250 bin Bozkırlıya belediye başkanı olacağız demiştik. 250 bin Bozkırlı hemşehrimizin birliği ve beraberliği bizlere güç veriyor, bizi teşvik ediyor. Bu bilinçle ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızı yaparken tüm halkımızın önerilerini ve düşüncelerini almak istiyoruz. Bu bağlamda bugün esnaflarımızla birlikteyiz ve beraberlik anlamında güzel, verimli bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Başkan Saygı Esnafların sorunlarını istişare etti 2

Yazdır e-Posta