The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Kültür Müzesi Baharda açılacak

 

Bozkır Kültür Müzesi Baharda Birlikte Açılacak
1870 yılında ilçe olan Bozkır’ın ilk belediye binasının restorasyonunun tamamlanmasının ardından, yapının ardından alt katı Bozkır Kültür Müzesi olarak düzenleniyor. Bozkır’ın geçmişten günümüze tarihi eşyaların sergileneceği Bozkır Kültür Müzesine ilçe sakinleri tarafından tarihi eşyalar Bozkır Belediyesine teslim edilmeye devam ediyor. Şu ana kadar kültür müzesi için toplanan eşyaların içerisinde eski fotoğraflar, tabaklar, çömlekler, testiler, kıyafetler gibi birçok eşya bulunmakta. Eşyalar Bozkır Belediyesine bahar aylarıyla birlikte teslim edilmeye devam edecek.
Bozkır’ın ilk belediye binası olması nedeniyle yapının büyük önem taşıdığına dikkat çeken Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, oluşturacakları kültür müzesiyle Bozkır’ın tarihini burada yaşatmaya devam edeceklerini belirtti. Bozkır Belediyesine kültür müzesinde sergilenmesi için ilçe sakinleri tarafından büyük ilginin olduğunu da söyleyen Başkan Gün, sergilenecek tarihi eşyaların üzerinde eşya sahiplerinin isimlerinin yer alacağını ve tarihi eşyaların tesliminin bahar aylarına kadar devam edeceğini belirtti.

muzeacilacak 1

 muzeacilacak 2

muzeacilacak 3

muzeacilacak 4

muzeacilacak 5

Yazdır e-Posta