The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'da gençlik merkezinin yapımı devam ediyor

Bozkır Gençlik Merkezinin yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

2016 yazında Konya Valisi Yakup Canbolat ve Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı, Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’ın katılımlarıyla temelleri atılan, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bozkır’a kazandırılan Bozkır gençlik merkezinin yapımı aralıksız devam ediyor. Gençlik merkezinin yapımının ağustos ayı sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Devam eden inşaatın ilk iki katının kaba inşaatı tamamlandı. Hava şartlarının olumlu geçmesiyle birlikte çalışmalar hız kesmeden devam edecek ve ağustos ayı sonuna kadar gençlik merkezi hizmete girecek.

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, gençlik merkezinin Bozkır’a kazandırılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek emeği geçen Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’a, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik’e ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a teşekkür etti.

Bozkır’da sosyal donatı alanlarının her geçen gün daha da arttığını ifade eden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “Gençlik merkezimizin tamamlanmasıyla birlikte gençlerimize yönelik bir sosyal donatı alanı daha hizmete girmiş olacak. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bozkır’da yatırımların 2017 yılında da hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Başkan Gün, 2017 yılında haya geçirecekleri projelerle Bozkır’ın daha da prestij kazanacağını söyledi. Başkan Gün konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “2017 yılında hizmete girmesini beklediğimiz iki önemli projemiz var. Biri otogar projesi, diğeri de Çarşamba çayı rekreasyon projesidir. Bu projelerimizi hayata geçirdiğimizde Bozkır, daha da prestij kazanacak” diye konuştu.

gencmerk1

gencmerk

Yazdır e-Posta