The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

66. Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirildi

66. Danışma Meclisinde partililere teşekkür

Ak Parti Bozkır İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu, 66. Danışma meclisinde, Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün Partililere bir kez daha teşekkür etti.

        Meclisin açış konuşmazsını yapan Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, 16 Nisanda Bozkır’ın %73 oy oranıyla desteklemesinde emeği bulunan herkese teşekkür ederek, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere çok daha iyi hazırlandıklarını ve şimdiden çalışmaya başladıklarını söyledi.

        Mavi Kanyon’u canlandıracağız

        16 Nisan Referandumunda gece gündüz demeden çalışan her bir dava arkadaşlarına teşekkür eden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, salonu dolduran partililere 3 yılda yapılan hizmetlerin sunumunu gerçekleştirdi. Başkan Gün gerçekleştirdiği sunumun ardından yaptığı konuşmasında sözlerinde şu ifadelere yer verdi, “İlçemizin her geçen gün turizm anlamında cazibesi artıyor. Sosyal doku alanlarını arttırmaya devam ediyoruz. Yeni sosyal doku alanlar oluşturmak, turizme elverişli alanları ortaya çıkarmak istiyoruz. Bu bağlamda mavi kanyon olarak adlandırılan yerimizi bu anlamda değerlendirmek istiyoruz. Bunun için proje hazırlıklarımıza başladık ve yakın zamanda projemiz ortaya çıkacak” dedi.

İlçenin önemli tarımsal alanlara sahip olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gün, konuşmalarına şu şekilde devam etti, “Bozkır’ın 210 bin dekar ekilebilir arazisi bulunmaktadır. Ancak ekilip hasat edilen arazimiz 110 bin dekar araziyle sınırlı kalıyor. Bu arazilerin daha elverişli, daha verimli değerlendirilebilmesi için ‘Taşeli projesi’ bizler için büyük önem arz ediyor. Bölgemizi kapsayan bu projeden daha çok yararlanmak, tarımsal arazilerimizi daha verimli kullanmak istiyoruz” diye konuştu.

        Reform Süreci Başladı

16 Nisan referandumunda gösterilen özverili çalışmadan dolayı partililere teşekkür eden Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, “bundan sonraki süreçte partimize ve davamıza daha çok sahip çıkmalıyız” dedi.

16 Nisan referandumundan sonra daha güçlü bir gelecek için reform sürecinin başladığını sözlerini ekleyen Milletvekili Baloğlu, her birimizin başkanlarımızın arkasında bir dağ gibi durmaya devam edeceklerini ve daha çok çalışacaklarını söyledi.

        Konuşmaların ardından Milletvekili Baloğlu, Başkan Gün ve Başkan Çelmeli, partililerin sorularını yanıtladı, sorunlarını dinledi.

Daha sonra Başkan Gün, Milletvekili Baloğlu’na Bozkır’ın kültürel değerlerinin yansıtıldığı tabak hediye etti.

 

danmec66 1

danmec66 2

danmec66 3

danmec66 4

Yazdır e-Posta