The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

TBB, Bozkır Belediyesine çöp kamyonu hibe etti.

Türkiye Belediyeler Birliği’nden Bozkır Belediyesi’ne çöp kamyonu hibe edildi.
    Temmuz ayı meclis toplantısı çıkışında Bozkır Belediyesine hibe edilen çöp kamyonunu meclis üyeleriyle birlikte inceleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, hibe edilen bu aracın Bozkır Belediyesine hibe edilen dördüncü araç olduğunu belirterek, aracın Bozkır’a hayırlı olmasını diledi.
    Araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerinin altını çizen Başkan Gün, büyükşehir yasasıyla birlikte mahalle sayısının 3’ten 51’e çıkmasıyla birlikte araç filosunun da bu bağlamda genişlettiklerini söyledi. Genişleyen araç filosuyla birlikte hizmet kalitesinin de her geçen gün daha da arttığına dikkat çeken Başkan Gün, çöp kamyonunu Bozkır Belediyesine hibe eden Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’e teşekkür etti. Ayrıca Başkan Gün, her anlamda desteğini esirgemeyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun’a, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’a ve MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı’ya da ayrı ayrı teşekkür etti.

tbbhibecopkamyon

Yazdır e-Posta