The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Demokrasi nöbeti bu yıl da Bozkır’da coşkuyla tutulacak

Demokrasi nöbeti bu yıl da Bozkır’da coşkuyla tutulacak.
Geçtiğimiz sene 15 temmuzdan itibaren meydanları boş bırakmayarak demokrasi nöbeti tutan asımın nesline teşekkür eden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, bu yıl da meydanları coşkulu bir şekilde birliğimizi ve beraberliğimizi tüm dünyaya haykırarak göstereceğimiz demokrasi nöbetine devam edeceklerini ve 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anacaklarını söyledi. 15 temmuz akşamından sabah namazına kadar kapalı pazar alanında nöbet tutacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Gün, demokrasi nöbetine tüm Bozkırlı hemşehrilerini davet etti.
Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, girmeden tefrika bir millete düşman giremez, toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. 15 temmuz miladımız oldu, yeniden dirilişimize vesile oldu. 15 Temmuz artık milletimizin bir bayramıdır. Artık milli birliğimizin ve beraberliğimizin bir sembolüdür.” dedi.
Başkan Gün konuşmalarına şu şekilde devam etti, “birliğimizi ve beraberliğimizi sindiremeyen kolay günlerin ülkeleri, Pensilvanya üzerinden ders vermeye çalıştılar. Ama en büyük dersi milletimiz onlara verdi. Her zaman Biz buradayız, meydanlardayız, Bozkır burada, Konya burada 81 il ve tüm ilçeler burada.”diye konuştu.

 

15temmuz

15temmuz1

Yazdır e-Posta