The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediyesi Geleneksel 3. Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı.

Bozkır Belediyesi Geleneksel 3. Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı.
Bozkır Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği geleneksel sünnet şöleni kayıtları başladı. 3 yaş ve üzeri çocukların başvuruda bulunabileceği şölenin kayıtları Bozkır Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler biriminden 4 Ağustos tarihine kadar yapılacaktır.
Geleneksel hale getirdikleri sünnet şöleninde, bu güne kadar 200 çocuğu sünnet ettirdiklerini söyleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, bu yıl da 100 çocuğun sünnetini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Çocukların Bozkır Devlet Hastanesinde uygun koşullarda gerçekleştirildiğinin altını çizen Başkan Gün, sözlerinde şu ifadelere yer verdi, “bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz 2 sünnet şöleninde toplamda 200 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik, erkekliğe ilk adımlarında yanlarında olduk. Bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz sünnet şöleniyle birlikte yaklaşık 100 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirmeye planlıyoruz. Bu yıl sünnet şölenimiz daha coşkulu geçecek. Yine geleneksel hale getirdiğimiz gibi, çocuklarımızın sünnet kıyafetlerini temin edeceğiz ve her bir çocuğumuza bisiklet hediye edeceğiz. Sünnet şölenimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta