The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır’a kazandırılan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır’a kazandırılan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gün, gençlik merkezinin Bozkır’a değer katacağını söyledi.

        Çim saha ve Bozkır kapalı spor salonu yanında yürütülen gençlik merkezinin inşaat çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Gün, projenin eylül ayı sonuna kadar teslim edilmesinin planlandığını söyledi. Gençlik merkeziyle birlikte 750 m² çok amaçlı kapalı salonun olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gün, “gençlik merkezimiz Bozkır’a değer katacak bir proje ve inşallah eylül ayı sonuna kadar projenin tamamlanması bekleniyor. Projemizin tamamlanmasıyla birlikte sosyal donatı alanlarımızın varlığı da artmaya devam edecek. Bu bağlamda projemizin içerisinde 750 m² çok amaçlı kapalı salonumuz olacak. Ayrıca projemizin bulunduğu alanda yeşil alan çevre düzenlemesini de gerçekleştirerek Bozkır’da önemli bir hizmeti gerçekleştirmiş olacağız. Bozkır’a değer katacak Bozkır gençlik merkezinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

genclikmerk2017111

genclikmerk2017

genclikmerk20171

Yazdır e-Posta