The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediyesi Geleneksel 3. Sünnet Şöleninde 90 Çocuk Sünnet Oldu

2017 sunnet soleni 2

Bozkır Belediyesinin düzenlemiş olduğu geleneksel 3. Sünnet şöleninde bu yıl 90 çocuk sünnet oldu.

        Bozkır Devlet Hastanesinde, Bozkır Belediyesine kayıt yaptırarak, Bozkır’da ikamet eden ve 3 yaşından büyük çocukların sünneti bu yıl da Başhekim Op. Dr. Numan Varol ve doktorlar tarafından yapıldı. Geleneksel 3. Sünnet şölenine kayıt yaptıran 90 çocuk sünnet oldu.

        Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk ve Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, hastanede sünnet olan çocukları ziyaret ederek moral verdi, çocuklara çikolata dağıttı.

        Bu yıl üçüncüsünü düzenleyecekleri geleneksel sünnet şöleninde 90 çocuğun sünnet olduğunu belirten Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, geleneksel sünnet şöleninde bu zamana kadar 290 çocuğun sünnet olduğunu söyleyerek konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “çok önemsediğim sosyal sorumluluk alanında yapmış olduğumuz bu etkinlik, yaptığımız tüm hizmetlerden daha önemlidir. Birinci sünnet şölenimizde 98 çocuğun, ikinci sünnet şöleninde 102 çocuğun ve nihayet bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz sünnet şöleninde 90 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik. Yine geleneksel hale getirdiğimiz gibi sünnet olan çocuklarımızın da şölenle birlikte düğünlerini yapacağız. Aynı zamanda çocuklarımızın sünnet kıyafetlerini de temin edeceğiz. Sünnet olan her bir çocuğumuza da bisiklet hediye edeceğiz. Çocuklarımızın erkekliğe ilk adımlarında yanlarında oluyoruz. Bu şölenin düzenlenmesinde büyük emeği bulunan Bozkır Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Numan Varol’a özellikle teşekkür ediyorum” diye konuştu.

        Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, şölenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, bu hizmetin gelecek yıllarda da artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

        Bozkır Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Numan Varol, çocukların sünnetlerinin, hastanede oluşturdukları doktorlardan oluşan ekiple birlikte hijyenik ve modern bir şekilde gerçekleştirildiğinin altını çizerek, bu yıl da 90 çocuğun sünnet edilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi, ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

        Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün daha sonra hastanede bulunan hastaları ziyaret etti, istek ve dileklerini dinledi, çocuklara çikolata hediye etti.

2017 sunnet soleni 1

Yazdır e-Posta