The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkırlı İş Adamları ve STK Temsilcileri İstişare Toplantısı

 

Bozkırlı iş adamları ve STK temsilcileri, bu yıl 7.’si düzenlenen istişare toplantısında Bozkır’da bir araya geldi, Bozkır’da yapılan ve yapılacak olan yatırımları istişare etti.

        Bozkır Belediyesinin ev sahipliğinde, bu yıl 7.’si düzenlenen istişare toplantısına Bozkırlı iş adamları, Ak Parti, CHP, MHP Bozkır İlçe Başkanlarının yanı sıra birçok Bozkır STK’sı yer aldı.

        Bozkır’da iş adamı Aslan Mustafa’nın düğün salonunda yapılan kahvaltının ardından konuşan Bozkır Belediye İbrahim Gün, 6 ayda bir bu istişare toplantısının yapıldığını belirterek, iş adamlarıyla, STK temsilcileriyle, siyasi partilerin Bozkır temsilcileriyle bir olmanın, beraber olmanın Bozkır için çok önemli olduğuna dikkat çekti ve toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

        Bozkır’da yapılan yatırımları sine-vizyon gösterisiyle toplantıya katılanlara sunan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkır’da 3 yıl içinde 51 milyonluk yatırım gerçekleştirildiğinin altını çizdi. 51 Milyonluk yatırımın Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Gün, konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “3.5 yıl içinde Bozkır’ı ayağa kaldıracak, Bozkır’ın çehresine değiştirecek projelere imza attık. Bu projelerimiz ile birlikte Bozkır’ımız artık bir şehir oldu. Önümüzdeki yıllarda yapacak olduğumuz Bozkır’ımızın prestiji saydığımız 3 projemiz, Çarşamba çayı rekreasyon projesi, otogar ve mezbahane projesi ile birlikte Bozkır’ımız çok daha iyi yerlerde olacak. Bu projelerimizi bir bir hayata geçirirken Bozkır olarak bir olmanın, beraber olmanın, dayanışma içinde olmanın hazzını da birlikte yaşadık. Her bir Bozkırlı hemşehrime teşekkür ediyorum” dedi.

        30 Mart yerel seçimlerindeki seçim beyannamesine de değinen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, seçim beyannamesindeki 34 maddenin 31 maddesini tamamladıklarını, diğer 3 maddenin ise görev süresi boyunca tamamlayacaklarını da sözlerine ekledi.

        İstişare toplantısının ardından ilçe merkezinde yapılan yatırımları inceleyen Başkan Gün ve İşadamları, daha sonra gelecek yıllarda Bozkır’a Kamu-Özel Sektör işbirliğiyle yapılması planlanan projeleri istişare ettiler.

KONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve EVDEMA Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik, “Bozkırlı iş adamlarımız Belediye Başkanımız İbrahim Gün ile birlikte Kamu-Özel Sektör işbirliğiyle Bozkır’da önemli projeler hayata geçirmek istiyoruz. Bu projelerin alt yapısını oluşturuyoruz. Somut adımlar atıldığında tüm Bozkırlı hemşehrilerimizle gururla paylaşacağız. Toplantımız hayırlara vesile olsun” diye konuştu.

isadamlarıistisare2017 1

isadamlarıistisare2017 2

isadamlarıistisare2017 3

isadamlarıistisare2017 4

isadamlarıistisare2017 5

isadamlarıistisare2017 6isadamlarıistisare2017 7

 

Yazdır e-Posta