The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Bozkır Kapalı Pazar alanında düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, Ulu Önder Atatürk'ün Cumhuriyeti kurarak gençlere emanet ettiğini ve cumhuriyeti koruyacak olanların, yaşatacak olanların ve daha ileriye taşıyacak olanların gençler olduğunu belirterek gençlere güvenlerinin tam olduğunu söyledi. Kaymakam Öztürk, "15 Temmuz gecesi tüm dünyaya cumhuriyetimizi yıkamayacaklarını, milletimizin iradesine pranga vuramayacaklarını bir kez daha gösterdik. Cumhuriyetimizi koruyup, yaşatacak olan gençlerimize güvenimiz bu anlamda tamdır. Tekrardan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yılı kutlu olsun. Bu anlamlı günde Ulu Önder Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm gazilerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum" dedi
Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına ilişkin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi, "Bugün Cumhuriyetimizin 94. yılını büyük coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet tarihimiz boyunca Cumhuriyetimiz uğruna milletimiz şanlı zaferler kazanmıştır. Şanlı zaferlerle kazanılan Cumhuriyetimizi koruyup, ileriye taşımak için hepimizin üzerine büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumlulukları yerine getirmek, 15 Temmuz gecesinde sahip olduğumuz ruhtadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 94. yılını kutluyor, bu anlamlı günde Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" diye konuştu.

29ekimcumhuriyetbay 2

29ekimcumhuriyetbay 1

29ekimcumhuriyetbay 3

29ekimcumhuriyetbay 4

29ekimcumhuriyetbay 5

29ekimcumhuriyetbay 6

29ekimcumhuriyetbay 7

Yazdır e-Posta