The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır’ın Mahallesi Olan Belde ve Köyler Yeni Tabelalarına Kavuştu

2017tabela 2

2017tabela 2

Bozkır’ın Mahallesi Olan Belde ve Köyler Yeni Tabelalarına Kavuştu

Bozkır’ın Mahallesi haline gelen belde ve köyler, Bozkır Belediyesi tarafından yapılan çalışmayla yeni tabelalarına kavuştu.

Büyükşehir yasası ile Bozkır Belediyesinin birer mahallesi konumuna gelen kırsalda ve beldelerde bulunan mahallelere tabelalar yaptırıldı. Bozkır’ın, Büyükşehir yasası ile birlikte mahalle sayısının 17 kat artarak 3 mahalleden 51 mahalleye çıktığını kaydeden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün,’’ eski mevcut konumu ile 3 mahallesi bulunan ilçemiz, Büyükşehir Yasası ile mahalle sayısında 51 mahalleye ulaştı. Yeni mahalle olan yerleşim yerlerimizin, ilçemiz sınırlarında olduğunun bilinmesi, yerli ve yabancı vatandaşlarımızın daha kolay adres bulması için mahallelerimize yeni tabelalarımızı yerleştirdik. Bozkır’ın merkez mahallerinde olduğu gibi yeni mahalleye dönüşen yerleşim alanlarımızda sürdürdüğümüz hizmetlerimize devam edeceğiz’’ dedi.

Yazdır e-Posta