The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün muhtarların sorunlarını dinledi

muhtarsehirbulsma2018 2

Bozkır Belediyesi tarafından başlatılan şehir buluşmaları kapsamında devam eden istişare toplantılarında Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Cumhuriyet, Demirasaf, Yukarı, Bağyurdu, Karacahisar, Dereköy, Sorkun, Harmanpınar ve Karacaardıç mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

        İstişare toplantısında muhtarların isteklerini dinledikten sonra açıklama yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 2018 yılının mahalleler için hummalı çalışmanın üst seviyede olduğu bir yıl olacağını söyledi.

        Her alanda birlik ve beraberliğe dikkat çeken Başkan Gün, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “muhtarlarımızın daha aktif olmasını bekliyoruz. Özellikle sosyal anlamda muhtarlarımızın kendi mahallesi haricinde diğer mahallelere ziyaretler yapmasını, sosyal projeler düzenleyip mahallelere hareketlilik kazandırmasını temenni ediyoruz. Bu konuda bize söylenecek her fikri değerlendirip uygulamaya hazırız. Ayrıca birliğimizi daha sağlam temeller üzerine kuralım. Bozkır’ımızın 51 mahallesi var, dolayısıyla 51 muhtarımız var. Bir olup muhtarlar derneği çatısı altında bir olursak, birliğimizi daha sağlam temeller üzerine oturturuz. Muhtarlarımıza öncülük etmek için kapımız her zaman açık. Ayrıca muhtarlarımıza gelecek bahar ve yaz ayları için gezi düzenlemek istiyoruz. 3,5 yıl boyunca mahallelerinde hizmet için koşturup yoruldular. Bahar aylarıyla birlikte Çanakkale gezisi düzenlemeyi planlıyoruz. İstişare toplantımıza katılan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

muhtarsehirbulsma2018 1

Yazdır e-Posta