The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Mahalle Muhtarları İstişare Toplantısı

muhtar2018istsre

Şehir Buluşmaları kapsamında devam eden istişare toplantılarında, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, mahalle muhtarlarıyla Bozkır Konağında bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. İstişare toplantısına Bozkır Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Candan, Karayahya, Kızılçakır, Armutlu, Aydınkışla, Yolören, Kuşça, Ayvalca, Kildere ve Pınarcık mahalle muhtarları katıldı.

        Mahalle muhtarlarının istek ve taleplerini dinleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, istişare toplantılarının samimi ve çok verimli geçtiğini belirtti. İstişare toplantılarının yıl boyu devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Gün, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “İstişare mekanizmasını ilçemizde en üst seviyeye çıkarıyoruz. Yıl boyunca devam edeceğimiz istişare toplantılarımıza, farklı farklı sektör ve gruplardan hemşehrilerimizle istişare edeceğiz. Bahar aylarıyla birlikte ise haftanın belirli günlerinde Bozkır Konağımızda halk toplantıları yapacağız. Belirleyeceğimiz gün ve saatlerde tüm hemşehrilerimiz Bozkır Konağımıza gelerek isteklerini, taleplerini, düşüncelerini bizlerle daha kolay paylaşabilecek” dedi.

        Mahalle muhtarlarının istek ve taleplerinin 2018 yılında mevsim şartlarının sahada çalışmaya elverişli olmasıyla birlikte başlayacaklarını vurgulayan Başkan Gün, konuşmalarına şu şekilde devam etti, “2018 yılı çalışma planımıza hazırladık. Alt yapımızı tamamladık. İnşallah 2018 yılında mahallelerimizde her zamankinden daha fazla hummalı bir çalışma içerisine gireceğiz. Muhtarlarımızın istek ve taleplerini not alıyoruz. Bahar aylarıyla birlikte bu notlarımızla birlikte çalışmalarımızı yürüteceğiz. 2018 yılı sonuna kadar mahallelerimizin kayda değer bir sorunu kalmayacak” diye konuştu.

Yazdır e-Posta