The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Eczacılarla istişare toplantı

eczaci2018istsare

        Şehir Buluşmaları kapsamında devam eden istişare toplantılarında, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Eczacılarla bir araya gelerek sağlık ve ecza sektörünün sorunlarını, Bozkır’ın genel sorunlarını ve çözümlerini istişare etti.

        Eczacıların görüşlerini ve isteklerini dinleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, istişare toplantılarının çok verimli geçtiğini belirterek, “yıllar önce restore ettiğimiz bu tarihi belediye binamızda önemli kararlar alınmış. Bu manevi atmosferi devam ettirip devam ettiriyoruz. Her hafta gerçekleştirdiğimiz bu istişare toplantıları şehrimiz adına önemli kararlar almamıza ve uygulamamıza vesile oluyor. Bu manevi atmosferi süreklilik haline getireceğiz” dedi.

        Bozkır’ın genel sorunları ve bu sorunların çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunan Başkan Gün, konuşmalarına şu şekilde devam etti, “şehrimizin sorunları hepimizi ilgilendiriyor. Bu sorunların çözümü noktasında yaptığımız istişare toplantılarıyla birlikte, bir ve dayanışma içinde sorunu çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Her bir düşünce, her bir fikir bizler için büyük önem arz ediyor. İstişare toplantılarımız sıklıkla devam edecek ve buradan çıkacak raporumuza göre geleceğimizi şekillendirmede sağlam adımlar atmamıza vesile olacak. Bu vesileyle istişare toplantılarımıza katılan hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorm” diye konuştu.

Yazdır e-Posta