The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Kaymakam Öztürk ve Başkan Gün, Gençlik Merkezi Çalışmalarını İnceledi

 

genclkmerkinceleme2018 2

Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk ve Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, yapımı tamamlanmak üzere olan Bozkır Gençlik Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

        Gençlik Merkezi çalışmaları hakkında çalışanlardan bilgi alan Kaymakam Öztürk ve Başkan Gün, daha sonra gençlik merkezinin iç kısmını gezerek inşaatı inceledi.

        Gençlik merkezinin Bozkır’a değer kattığını söyleyen Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, gençlik merkezinin Bozkır’a gerçekleştirilen en önemli yatırımların başında geldiğini belirtti. Gençlik merkezinin faaliyete geçmesiyle birlikte Bozkır’a sosyal, eğitim ve spor alanlarında önemli katkılar sağlayacağının da altını çizdi.

        Bozkır’ın tarihine ve kültürüne hizmet ediyoruz

Bozkır’ın tarihini ve kültürünü yaşatmak için en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerle 2014-2019 yılları arasını Bozkır’ın tarihinde şimdiden hizmet yılları olarak tanımlanmaya başladığını söyledi. Başkan Gün, “Yapılan her hizmetimiz belirli bir ihtiyacı karşıladı, atıl kalmadı. Yapmış olmak için değil, toplumumuzun, Bozkır’ımızın önemli ihtiyaçlarını gideren hizmetler çerçevesinde hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Gençlik merkezimiz de aynı şekilde atıl kalmadan, Bozkır’ımızın önemli ihtiyaçlarını gideren bir pozisyonda hizmet verecek. Bu anlamda gençlik merkezimiz özellikle gençlerimize ve çocuklarımıza eğitim alanında, spor alanında, el işçiliği alanında, soysal alanda kendilerini geliştirebilecek bir şekilde hizmet verecek. Birçok gencimiz, birçok çocuğumuz burada gerçekleştireceğimiz programlarla, etkinliklerle kendilerini yetiştirip, geleceğe daha sağlam adımlar atacak. Bu vesileyle, gençlik merkezi çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüp tamamlama aşamasına getiren üstlenici firmamıza, çalışanlarına teşekkür ediyor, gençlik merkezimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

genclkmerkinceleme2018 1

Yazdır e-Posta