The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün’den TÜV-TÜRK araç Muayenesi Açıklaması

tuvturk

Başkan Gün’den TÜV-TÜRK araç Muayenesi Açıklaması

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Bozkırlı sanayici ve galerici esnaflarıyla birlikte TÜV-TÜRK Konya Genel Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısını ziyaret ederek Bozkır’da gezici istasyonla yapılan araç muayeneleri hakkında istişarelerde bulundu.

        İstişare toplantısının akabinde açıklama yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, toplantının verimli geçtiğini ve önemli kararlar aldıklarını söyledi. Başkan Gün’ün açıklamaları şu şekilde; “TÜV-TÜRK Konya Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için tüm Bozkırlı hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Görüşmemiz 2 konu üzerinde gerçekleşti. Bu görüşme neticesinde artık Bozkır’a araç muayeneleri egzoz gazı emisyon ölçümüyle birlikte yapılacak. Bozkırlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İkinci bir konu ise, gezi istasyonla belirli günlerde yapılan muayene işlemlerinin süresini arttırmayla ilgiliydi. İnşallah bundan sonra yaz aylarında gezici istasyonun ilçemizde daha uzun süreli durması konusunda mutabık kaldık. Bozkır’ımıza tekrardan hayırlı olmasını diliyorum” diyerek açıklamalarına son verdi.

Yazdır e-Posta