The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Hazır Giyim Esnafı İle İstişare Toplantısı

hazirgiyim2018

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, hazır giyim sektörü esnaflarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Hazır giyim esnaflarının sorunlarını dinleyen Başkan Gün, Bozkır’da 2018 yılında gerçekleştirilecek olan projeler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

        Esnafların sorunlarını dinledikten sonra açıklama yapan Başkan Gün, tüm esnaflarımızla birlikte olarak yeni, modern ve geniş dükkanlar inşa edelim çağrısında bulundu. Esnaflardan bu konuda gelecek olan isteklerin değerlendirilip olumlu bir adım atılması için imkanlarını sonuna kadar kullanacağının altını çizen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi, “İlçemiz modern ve geniş dükkanlar anlamında kısır bir döngüyü sahip. Zamanla genişleyen ve çeşitlenen sektörler ve artan esnaf sayımıza nazaran dükkan ve işyeri bulma konusunda sıkıntılarımız oluyor. 150 yıldır yapılamayan nazım imar planını inşallah bu yıl itibariyle onaylayarak askıya çıkarıyoruz. Nazım imar planıyla birlikte şehrin gelişimine doğrudan katkı sağlamış olacağız. Hayvancılık alanlarının, sanayi alanlarının, küçük sanayi işletmelerinin ve buna benzer birçok sektörü düzenli ve toplu hale getirme hedefi içerisindeyiz. Biz bu çalışmaları yaparken esnaflarımızdan beklentimiz yeni cazibe alanları oluşturmaya yönelik girişimlerdir. Gelin tüm esnaflarımızla birlikte belirleyeceğimiz alanlara, kapalı çarşı gibi cazibe oluşturacak alanlar inşa edelim. Bu konuda atılacak her adımın, her girişimin, her fikrin imkanlarımız nispetinde arkasında durmaya hazırız” dedi.

        İlçe merkezinde uzun ve geniş araçlardan kaynaklanan, görüntü kirliliği, trafik sıkışıklılığına da değinen Başkan Gün, “Otogar projemizi inşallah bu yıl itibariyle hayata geçiriyoruz. Bunun için proje çalışmalarımızı tamamladık, eski soğuk hava deposunun olduğu alan ve çevresinde yaptığımız kamulaştırma çalışmasıyla inşallah bu prestij projemizi burada hayata geçirmiş olacağız. Böylelikle ilçe merkezine uzun ve geniş araçların girmesinin önüne de geçmiş olacağız. İlçe merkezinde bu araçlardan kaynaklanan trafik sıkışmasını önlemiş olacağız” diye konuştu.

İstişare toplantısına, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, Ak Parti Bozkır İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Ak Parti Bozkır İlçe Teşkilatı Tanıtım Medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı da katıldı.

Yazdır e-Posta