The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Doğalgaza Kavuşuyor

dogalgaz2018 1

Bozkır Doğalgaza Kavuşuyor

Yapılan istişareler ve girişimler sonucunda Bozkır, doğalgaza kavuşuyor. Enerya Bölge Müdürü H. Işık Deniş ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Ali İhsan Sılkım, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün’ü ziyaret ederek Bozkır’a müjdeyi verdi.

        Ziyaretten ve verilen müjdeden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “doğalgaz ilçemiz için kanayan bir yara haline gelmişti. Bugün ilçemizin doğalgaza kavuşması için ilk somut adımların atıldığının müjdesini veriyoruz. Resmi prosedür bittikten sonra kazı çalışmaları hızla başlayacak. İnşallah 1-2 sene içerisinde çalışmalar tamamlanacak ve ilçemiz doğalgazı aktif bir şekilde kullanmaya başlayacak. Süreci başından sonuna kadar takip eden, doğalgazın Bozkır’ımıza kazandırılmasında en büyük emeğe sahip olan, desteklerini her daim bizlerden esirgemeyen başta Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız olmak üzere, Ak Parti Teşkilatımıza, Meclis üyelerimize ve tüm hemşehrilerimize destekleri için teşekkür ediyorum. Bozkır’ımıza doğalgazın şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

 Bozkır Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı

         Bozkır Belediye Meclisi, ilçenin doğalgaza kavuşturulması amacıyla resmi prosedürlerin başlatılması amacıyla olağanüstü toplanarak karar aldı. Belediye meclisinden sonra açıklamalarda bulunan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “ilçemizin doğalgaza kavuşması için resmi prosedürlerin halledilmesi için bugün meclisimizi olağanüstü topladık. Bugün ilk resmi adımları attık ve süreci resmi olarak başlattık. Tekrardan ilçemizin doğalgazla kavuşturulmasının mimarı olan Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız olmak üzere, ilçe teşkilatımıza, meclis üyelerimize, tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

dogalgaz2018 2

dogalgaz2018 3

Yazdır e-Posta