The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Berberlerle İştişare Toplantısı

berbertoplnti2018

Başkan Gün, Esnaf Toplantılarına Devam Ediyor

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Şehir Buluşmaları kapsamında esnaflarla bir araya gelerek istişare toplantılarına devam ediyor.

Berber esnaflarıyla bir araya gelen Başkan Gün, istişare mekanizmasının çok iyi bir şekilde devam ettiğini belirterek, toplantıların artarak devam edeceğini söyledi. İstişare ile birlikte katılımcı yönetim anlayışını üst düzeye çıkardıklarını da belirten Başkan Gün, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “Esnaflarımızla, kamu çalışanlarımızla, STK temsilcilerimizle kısacası ilçemizin hemen tüm sakinleriyle sorunlarımızı, sorunlarımızın çözümlerini, Bozkır’ımıza kazandırılacak yatırımlarımızı, hemşehrilerimizin sorunlarını istişare ediyoruz. 2014 yılında Bozkır’ımızı yönetmeye başladığımızda ‘bu şehri birlikte yönetiyoruz’ anlayışıyla yola çıkmıştık. Bu bağlamda şehir buluşmaları adı altında 13 istişare toplantısı gerçekleştirdik. Bu tür toplantılarımız devam ederek hemşehrilerimizle istişare etmeye edeceğiz. Bugün de berber esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Esnaflarımızın istekleri, sorunları, görüşleri bizler için önemli bir yere sahip. İstişare toplantımıza katılan berber esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Bu güne kadar yapmış olduğumuz istişare toplantılarına katılan hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta