The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün, Esnaf toplantılarına devam ediyor

lokantatplnti2018

Başkan Gün, esnafla istişare toplantılarına devam ediyor

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, esnafla istişare toplantılarına devam ediyor. Başkan gün, şehir buluşmaları adı altında yaptığı istişare toplantılarında son olarak Market, Manav, Çiğköfte, Arzuhalci, Sigortacı ve Emlak esnaflarıyla bir araya gelerek esnafların sorunlarını dinledi.

          Tarihi Belediye Binasında gerçekleştirilen istişare toplantısında esnafların sorunlarını dinledikten sonra konuşan Başkan Gün, şehrin birlikte yönetilmesinin önemine değinerek, Bozkır’da gerçekleştirilen her bir projenin belirli istişarelerle ortaya çıktığını ve hayata geçtiğini vurguladı. Başkan Gün, “1870 yılında belediye olan Bozkır’ın, belediye binası olarak kullanılan bu tarihi binada esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Toplantılarımızda hemşehrilerimizin sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bozkır ile ilgili düşüncelerini bizlerle paylaşıyorlar. Aynı zamanda yapmış olduğumuz çalışmalarımızı ve yapacak olduğumuz projelerimizi anlatıyoruz, bilgilendiriyoruz. Bu anlamda toplantılarımız çok olumlu bir havada geçiyor. Planladığımız son birkaç toplantı kaldı. Bu toplantılardan sonra daha farklı bir istişare mekanizması gerçekleştirerek mahalle sakinlerimizle birlikte istişare edeceğiz. Bu güne kadar yapılan tüm istişare toplantılarımıza katılan hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta