The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Gününe ilişkin bir mesaj yayımladı.

baskan makamyenilogolu

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Gününe ilişkin bir mesaj yayımladı.
İstiklal marşının bir milletin adeta yeniden doğuşuna vesile olduğunu vurgulayan Başkan Gün, “İstiklal Marşı, milletimizin kararlılığı ve vatan aşkıyla kaleme alınmış kurucu bir metindir” dedi.
Başkan Gün’ün açıklamaları şu şekilde, “İstiklal Harbimiz tamamlanmadan milletimizin vatan aşkıyla, bin yıllık tarihimizden almış olduğumuz inancımızla ve kararlılığımızla kaleme alınmış İstiklal Marşımız, milletimizin adeta yeniden doğuşuna vesile olmuştur, İstiklal Harbimize yön vermiştir. Bu vesileyle ülkemizin kuruluşunda yol göstermiş olan İstiklal marşımız bu anlamda büyük öneme sahiptir. Her ne kadar İstiklal marşımız 97 yıl önce yazılsa da, bugün hala o ruhu, o coşkuyu hissediyoruz. İstiklal Marşımızdan aldığımız bu ruh ve coşku, geleceğimizi daha iyi oluşturmamızda bizlere azim, kuvvet ve inanç veriyor. Bu vesileyle İstiklal marşımız ilelebet bizlere yol göstermeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, istiklal marşımızın kabulünün 97. Yılında başta vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta