The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün, "Milletimiz Hizmete Devam Dedi"

makamyeni

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Partinin 24 Haziran seçim zaferini yayınladığı mesajla kutladı.

Türkiye ve Konya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İlk Cumhurbaşkanını seçtiği ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerini geride bıraktı. Milli iradenin teveccühü ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ilk başkanı oldu ve 27. Dönem milletvekili belirlendi. Belediye Başkanı İbrahim Gün, elde edilen seçim zaferi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Parti’yi yayınladığı mesajla tebrik etti. 24 haziran seçimlerinin akabinde daha aydınlık, daha güçlü, daha milli bir Türkiye’nin yoluna daha dolu dizgin devam etmesine vesile olacağını vurguladı. 24 Haziran seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını dileyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, seçim çalışmaları boyunca yağmur, çamur, dağ, ova demeden gitmedik ev, sıkmadık el bırakmayan Ak Parti Bozkır İlçe Teşkilat Başkanı Memduh Çelmeli ve yönetimine, Belediye Meclis Üyelerine, Kadın Kolları Başkanı Naime Özdemir ve yönetimine, Gençlik Kolları Başkanı Musa Gökdeniz ve yönetimine, Belediye Personellerine, Ak Partinin her kademesinde görev alan partililere demokrasi zaferi yaşatan Bozkırlılara teşekkür etti.

        Seçim sürecinde yaşanan kırgınlıkların artık geride bırakılmasının altını çizen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “gün birlik günü, dayanışma günü, kardeşlik günü. Yapılan tarihi seçimle halkımız hür iradesiyle sandığa gitmiş, tercihini bir kez daha istikrardan, huzurdan, büyük ve güçlü Türkiye’den yana kullanmıştır. Kazanan Türkiye olmuştur, milletimiz olmuştur. Şimdi daha aydınlık yarınlarımızı el ele vererek dayanışma içinde inşa etme zamanıdır. Artık hizmet vaktidir” dedi.

        Konya’nın tarihi zafere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti’ye en yüksek desteği veren 2. İl olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Gün, “tarihi zaferden dolayı Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin İlk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Partimizi tebrik ediyorum. Yeni dönemle birlikte 27. Dönem milletvekilliğine seçilen milletvekillerimize de görevlerinde başarılar diliyorum. Türkiye, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla ilerlemeye devam edecek. Türkiye’nin bu hedeflerine ulaşmasını hazmedemeyen ülkelere, aldığımız seçim zaferiyle Türkiye’nin hedeflerinden asla vazgeçmeyeceğini, vatanımızın bölünemeyeceğini bir kez daha gösterdik. Bu vesileyle 24 haziran seçim sonuçlarının ülkemize, Konya’mıza, bölgemize ve Bozkır’ımıza hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin İlk Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve milletvekili seçilen dava arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Vatanımıza, milletimize, tüm İslam alemine hayırlı olsun” dedi.

Yazdır e-Posta