The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Birlikteliğiyle ve beraberliğiyle Bozkırlılar Dünyaya örnek olmaya devam ediyor

bozkirlilarpiknik2018 1

Birlikteliğiyle ve beraberliğiyle Bozkırlılar Dünyaya örnek olmaya devam ediyor

 Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, İstanbul Bozkırlılar Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel piknik şölenine katılarak İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bozkırlılarla bir araya geldi.

        KONSİAD Başkanı Kemal Çelik, Bozkırlılar Derneği Başkanı Av. Mustafa Göksu ve Bozkırlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Albayrak ile birlikte Piknik şölenine katılan ve Bozkırlılarla selamlaşan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, piknik şöleni düzenleyip gurbette Bozkırlıları bir araya getiren Dernek Başkanı Mustafa Göksu’ya ve dernek yönetimine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

        Başkan Gün, geleneksel piknik şöleninde yapmış olduğu konuşmasında birliğe, beraberliğe ve dayanışmaya dikkat çekerek, birlikteliğin, beraberliğin ve dayanışmanın tüm Bozkırlılar arasında artarak devam etmesini temenni ettiğini belirtti. Bozkırlıların, dünyanın neresinde olursa olsun, vefayla, sevgiyle, hoşgörüyle birlikte Bozkır’a olan sevgisinin devamlı arttığını, her zaman memlekete duyulan özlemin ayrı olduğunu söyleyerek konuşmalarına şu şekilde devam etti, “Bugün buradaki tüm Bozkırlı hemşehrilerimize Bozkır’dan selam getirdim. Sizlerin de selamını Bozkır’a götüreceğim ve şuan burada görmüş olduğum birlikteliği heyecanla anlatacağım. Çünkü burada tüm Bozkırlı hemşehrilerimiz birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hep bir aradalar. Bugün bu etkinliği düzenleyen Bozkır için, Bozkırlılar için sayısız hizmetlerde bulunan Bozkırlılar Derneği Başkanımız Mustafa Göksu ve dernek yönetimine ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçlerde de bizleri birbirimize bağlayan, hemşehrilerimizle hasret giderdiğimiz, hepimizin birliğini ve beraberliğini sağlamaya vesile olan bu tür programların artarak devam etmesini temenni ediyorum. İyi ki biriz, iyi ki birlikteyiz, iyi ki Bozkırlıyız” diye konuştu. 

bozkirlilarpiknik2018 2

bozkirlilarpiknik2018 3

bozkirlilarpiknik2018 4

Yazdır e-Posta