The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Modern Mezbahanede çalışmalar tam gaz devam ediyor

mezbahane2018 1

Çalışmaları yaklaşık 2 hafta önce başlayan “Temiz Üret Temiz Tüket” projesiyle Bozkır’a kazandırılan Bozkır modern mezbanesinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, çalışmaların kurban bayramına yetişmesi için elinden geleni yaptıklarını belirterek çalışmaların bu bağlamda çok hızlı yürütüldüğünü söyledi. Çalışmalar hakkında bilgi de alan Başkan Gün, “Modern mezbahane, seçim beyannamemizde bulunan en önemli sözlerimizden bir tanesiydi ve tüm sözlerimizde olduğu gibi bu sözümüzü de yerine getirdik. Mezbahane ile birlikte önceki dönemlerde yaşanan sıkıntılar artık yaşanmayacak, kesimler daha modern ve zahmetsiz olacak. Bozkır’ın ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak olan mezbahanemizi inşallah kurban bayramına yetiştirmek için canla başla çalışıyoruz” dedi.

        Seçim beyannamesinde verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini ve modern mezbahane projesinin başlamasıyla birlikte 34 maddelik seçim beyannamesinin 33 maddesini gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Gün, geriye sadece otogar projesinin kaldığını vurguladı. Otogar projesi için yoğun çaba harcadıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Gün, otogar projesinde önemli mesafeler aldıklarını belirterek, “otogar projemiz için ilçe merkezinde bulunan eski soğuk hava deposunun bulunduğu alanın yanında kamulaştırma yaptık, projemiz hazır ve ihale aşamasına getirdik. Projenin ilçeye kazandırılması için yolu yarıladık diyebiliriz. İnşallah bu projeyi de hayata geçirdiğimizde Bozkır’ımızın çok önemli bir ihtiyacı kalmayacak” diye konuştu.

mezbahane2018 2

mezbahane2018 3

Yazdır e-Posta