The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün'den Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri 5. Bölge Şefliğine Ziyaret

Fen5sefmuammer

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Sarıoğlan Mahallesinde bulunan Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri 5. Bölge Şefi Muammer Bayram’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

        Fen İşleri 5. Bölge Şefliğinde çalışanları ziyaret eden Başkan Gün, daha sonra 5. Bölge Şefi Muammer Bayram’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Bozkır’da yürütülen çalışmalar istişare edilirken, çalışmaların planlaması da yapıldı.

        5. Bölge Şefliği ile birlikte et ile tırnak gibi çalıştıklarını, birlikte Bozkır’ın sorunlarını halletmeye çalıştıklarını söyleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “yoğun bir şekilde birlikte özveriyle çalışan belediye personellerime 5. Bölge şefliği personellerine teşekkür ediyorum. Şefimiz Muammer Bayram’a ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü birlikte bu zamana kadar birçok sorunu hallettik, hali hazırda sorunları halletmeye devam ediyoruz. Özverisiyle, gayretiyle, hizmetleriyle ilçemize değer katıyor, hizmet ediyor. Birlikte daha nice çalışmaları başarıyla tamamlamayı temenni ediyor, tekrardan kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta