The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün’den Kaymakam Bayraktar’a hayırlı olsun ziyareti

kaymziyaret2018

Başkan Gün’den Kaymakam Bayraktar’a hayırlı olsun ziyareti

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Belediye Meclis üyeleri, Bozkır Kaymakamlığına atanan Oltan Bayraktar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

         Kaymakam Oltan Bayraktar’ı makamında ziyaret eden Başkan Gün, Bozkır hakkında bilgi vererek Bozkır’da devam eden yatırımları anlattı. Bozkır’da 3 medeniyetin yaşadığını ve sırasıyla Roma İmparatorluğu, Selçuklu Devleti ve Osmanlı Devletinin himayesinde çok eski bir yerleşim yeri olduğunu söyleyen Başkan Gün, Bozkır’ın bu anlamda tarihselliğinin çok önemli olduğunu ve önemli tarihi eserleri bünyesinde barındırdığını söyledi.  Bozkır’da devam eden yatımlara değinen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün,  Zengibar Kalesi için yapmayı düşündükleri projeler hakkında  bilgi verdi. Bozkır’da yatırımların devam edeceğinin altını çizen İbrahim Gün, “Bozkır Belediyesi olarak başlattığımız kalkınma atağında önemli yatırımları Kaymakamımız Oltan Bayraktar ile birlikte ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Birlikte çalışarak Bozkır’da önemli işlere imza atacağız. Bu anlamda Kaymakamımız Oltan Bayraktar’a yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bozkır İlçesi’ne atanmasının ardından, ilk kaymakamlık görevine başladığını ifade eden Oltan Bayraktar. “ Bozkır Belediye Başkanımız ve Belediye meclis üyelerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.  Bozkır’a hep birlikte hizmet ederek, Bozkır’ı layık olduğu yere getirmek için çalışacağız” diye konuştu. Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün daha sonra Kaymakam Oltan Bayraktar’a Bozkır Sancağı ve Bozkır’ın kültürel değerlerinin yer aldığı tabak hediye etti.

Yazdır e-Posta