The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Gün, meclis üyeleriyle helalleşti

meclisuyelerihelal 2

Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, 2014-2019 hizmet yılı döneminin son meclis toplantısında meclis üyeleriyle helalleşti, tüm meclis üyelerine azimli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

          2014-2019 belediye hizmet döneminin son meclis toplantısında konuşan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, “kıyıda köşede kalmış ilçemizi bu 5 sene içerisinde gün yüzüne çıkardık, ilçemizi şehir görünümüne kavuşturduk” dedi.

          2014-2019 belediye hizmet dönemini çok başarılı geçirdiklerini ifade eden Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, bu dönemin ilçenin iktidar partisiyle birlikte kalkınmaya başladığı ve milyonluk yatırımların ilçeye kazandırıldığı bir dönem olarak uzun yıllar hatırlanacağına vurgu yaparak konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “bugün son meclis toplantımızda, her zaman yanımızda olan, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, her koşulda Bozkır’ımız için, Bozkırlımız için çalışan meclis üyelerimizle birlikteyiz. 5 sene önce ilk meclis toplantımızda olduğu gibi bugün de ilk günkü gibi birlikteyiz, beraberiz. Bu meclisi çok başarılı bir meclis olarak görüyorum. Çünkü birlikte çok büyük işlere, hizmetlere imza attık, vesile olduk. 5 sene önceki ilçemizin görüntüsüyle şimdiki görüntüsü arasında yadsınamayacak kadar çok fark var. Bu sebepten dolayı da bu dönem, Bozkır’ımızın tarihinde ayrı bir yere sahip olacağına inanıyorum. Bu dönemin Bozkırlı hemşehrilerimizin gönlünde uzun yıllar hatırlanacak. Bu dönemin hizmet yönünden başarılı olmasında lokomotif rol üstlenen, birlik ve beraberlik içerisinde desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda başarılar ve esenlikler diliyorum” diye konuştu.

            2014-2019 belediye hizmet döneminde Bozkır Belediye Meclisi olarak 625 meclis kararı aldıklarını ve bunların sadece 1 tanesinin oy çokluğuyla karara bağlandığını vurgulayan Başkan Gün, “5 sene içerisinde belediye meclisi olarak ilçemiz için önemli kararlara imza attık ve uyguladık. Bu kararlarımızın 624 tanesini oy birliğiyle karara bağladık. Sadece ve sadece 1 meclis kararımızı oy çokluğuyla karara bağladık. Bu anlamda Bozkır Belediye Meclisi olarak başarılı bir dönem geçirdiğimize ve doğru işlere imza attığımıza inanıyorum. İlçemiz için, Bozkırlı hemşehrilerimiz için bu mecliste önemli görevler üstlenmek suretiyle azimle ve gayretle çalışan tüm meclis üyelerimize tekrardan teşekkür ediyorum. Benim bir hakkım varsa helal olsun. Sizlerin haklarını helal etmesini temenni ediyorum” diye konuştu ve Başkan Gün tek tek meclis üyeleriyle helalleşerek vedalaştı.

meclisuyelerihelal 1

meclisuyelerihelal 4

meclisuyelerihelal 5

Yazdır e-Posta