The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Saygı, Fırıncılarla Toplantı Gerçekleştirdi

 

fırınclarlatoplantı

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle ilçede ekmek sorununun yaşanmaması için ilçe merkezinde faaliyet gösteren fırıncılarla toplantı gerçekleştirdi.

            Fırıncılarla makam odasında bir araya gelen Başkan Saygı, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “Bayramlar, tüm Bozkırlı hemşehrilerimizin sıla-ı rahim yapması için bir fırsattır. Bu yüzden ilçe dışında gurbette yaşayan 250 bine yakın Bozkırlı hemşehrimizin gözü, kulağı, gönülleri hep Bozkır’dadır. Dolayısıyla bu Ramazan Bayramında Bozkır’ımıza ilçe nüfusumuzun en az  üçe katlanmasını öngörüyoruz. Bu nüfus artışına bağlı olarak da günlük ihtiyaçların karşılanmasında aksaklık olmasını, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamasını istemiyoruz. Sizlerin de özverili çalışmasıyla inşallah bu bayramda, diğer bayramlar gibi ekmek sorunu yaşanmayacaktır. Bayramın 2. Günü nöbetçi olarak Zabıta Müdürlüğümüz Tadım Unlu Mamülleri ve Tatmek Unlu Mamülleri işletmelerini belirlemiştir. Diğer günlerde ise tüm fırıncı arkadaşlarımızın her zamankinden %25 daha fazla ekmek çıkarmasını rica ediyoruz. Hepinizin bayramını şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta