The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Saygı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

WhatsApp Image 2019 05 31 at 13.58.47

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Saygı, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek mesajında şu ifadelere yer verdi; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek ramazan ayını geride bırakarak milletçe, muhabbetle, heyecanla, sıla-ı rahim ile dolu bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz.

           Bayramlar sevgi, dostluk, birlik, beraberlik adına bir vesiledir, bir fırsattır. Bayramlar uzakları yakın eden gönüllerin bir olduğu, küslüklerin unutulduğu bir vesiledir. Bu anlamda, Bozkır dışında dünyanın hemen hemen her yerinde yaşayan 250 bin Bozkırlı hemşehrilerimizin ata toprakları olan Bozkır’a gelmelerini, sıla-ı rahimde bulunmalarını, birlik ve beraberliğimize katkı sağlamalarını temenni ediyorum. İnanıyorum ki her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğimiz, bu bayramda daha da farklı anlam kazanacaktır. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, bu mübarek bayramın her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.”

Yazdır e-Posta