The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Meslek Yüksek Okulu, 24. Mezunlarını verdi

 

IMG 4440

Bozkır meslek Yüksek Okulunun Mezuniyet törenine, S.Ü. Rektör Yardımcısı Ahmet Kaan Karabulut, Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkan Vekili Hasan Özcan'ın yanı sıra ilçe protokolü ve öğrencilerin aileleri katıldı. 
Baykan Vekilimiz Hasan Özcan yapmış olduğu konuşmasında ülkenin 2023,2053 ve 2071 hedeflerine dikkat çekerek bu hedeflerin konulmasında en büyük güven kaynağının gençlerin olduğunu ve bu hedefleri yine gerçekleştirecek olanların gençlerin olduğunu vurguladı. Başkan Özcan, "Suyu sert insanı mert diyar olan, 4 bin yıllık tarihi ilçemizin çatısı altında, 2 yıl önce heyecanla başladığınız okulunuzdan, aynı heyecanla mezun olma sevincinizi birlikte paylaşıyoruz. Birlikte geçirdiğimiz 2 yıl boyunca sizlerin daha iyi eğitim alabilmeniz için, ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmeye çalıştık, sosyal imkanlarımızı sizlere ulaştırdık. 
Artık bundan sonra burada almış olduğunuz eğitimle, edindiğiniz tecrübelerle ülkemize ve aziz milletimize hizmet etme zamanınız gelmiştir. Türkiye gibi büyük ve güçlü bir devletin 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna katkı sağlayacağınızdan, idealleri ve hedefleri olan bir birey olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Çünkü bu hedeflerimizdeki en büyük güven kaynağımız sizlersiniz. Sizlerden aldığımız bu güven, ülkemizi bu vizyonuna ulaştıracaktır. Unutmayınız ki üreten ve ürettiğini geliştiren bir Türkiye’nin hedeflerine ulaştıracak olan geleceğimizin teminatı gençlerimizdir. 
Bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyor, bilimin ışığında, mesleki ahlakı göz önünde bulundurarak üreten ve ürettiğini geliştiren bir nesil olarak mesleğinizi icra etmenizi temenni ediyorum. Ayrıca; öğrencilerimizin mezun olmasında en büyük paya sahip olan ailelerine, üniversitenin akademik kadrosuna ve üniversite personellerine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yurdumuzun her köşesinden gelerek mezun olma sevinci yaşayan öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, mezun olan öğrencilerimizin, başta Bozkır’ımız olmak üzere, Konya’mıza, ülkemize ve tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun" diye konuştu.

 

IMG 4344

 

IMG 4312

Yazdır e-Posta