Tüm Haberler

Bozkır'ı hep birlikte yönetiyoruz

ilçe başkanları toplantısı 3

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, BBP, SP ve DP Bozkır İlçe Başkanlarıyla bir araya gelerek yeni dönemde yapacakları çalışmaları istişare etti.

           Birlik ve beraberlik içerisinde Bozkır’ı hep birlikte el ele, gönül gönüle yöneteceklerini ifade eden Başkan Saygı, birlik ve beraberliklerinin daim olmasını diledi.

           Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, BBP, SP ve DP Bozkır ilçe Başkanlarıyla yapacakları çalışmaları istişare eden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır’ı daha yaşanabilir hale getirmek, Bozkır’ı geleceğe daha iyi bir şekilde taşıyabilmek için toplumun her kesimiyle istişare edeceklerini vurguladı. 31 mart yerel seçimlerinde verdiği vaatlere değinen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “önceliğimizi kırsal kalkınma ve istihdam olarak belirledik. Hepimiz bu konuda taşın altına elimizi koyacağız ve Bozkır’ımızı kırsal anlamda, üretim anlamında, turizmde kalkındıracağız ve istihdam sağlayacağız. Bunun için gece gündüz demeden çalışıp proje üretmek için uğraşıyoruz. Bunun yanında seçim beyannamemizde verdiğimiz vaatlerimizi de gerçekleştirerek ilçemizi daha yaşanabilir hale getireceğiz. Yapacak olduğumuz çalışmalarla Bozkır adeta bölgenin yükselen değeri, parlayan yıldızı haline gelecek. Bugün de burada bu çalışmalarımızı ilçe başkanlarımızla paylaşıyoruz, onların önerilerini, isteklerini dinliyoruz. Hepimizin ortak paydası olan Bozkır’a hizmet noktasında birleşip, Bozkır’ımızı el ele, gönül gönüle yönetiyoruz” diye konuştu.

ilçe başkanları toplantısı 2

 

ilçe başkanları toplantısı 1

Yazdır