The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır'ın 150. Yılı Dolu Dolu Geçecek

ikincigünfestival 1

Bozkır Kültür ve Sanat Festivalinin 2. Gününde Sanatçı Aycan Öner ile Sanatçı Ersan Er, Bozkırlılarla buluşarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

           Bozkır Belediyesi Kültür ve Sanat Festivalinin 2. Günü, ilçe protokolünün ve vatandaşların Zengibar Kalesinde yapmış olduğu doğa yürüyüşle başladı. Sanatçı Aycan Öner’in Anıt Meydanında sevilen şarkılarını seslendirmesiyle devam eden festivalde coşkulu anlar yaşandı. Özel eğitimli öğrencilerde Türkiye ve Konya çapında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren Bozkırlı öğrencilere teşekkür plaketi hediye etmesiyle devam eden festival, sanatçı Ersan Er’in konseriyle son buldu.

           Festivalin kapanış konuşmasını yapan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, önümüzdeki sene daha kapsamlı bir festival yapacaklarını belirterek tüm ilçe sakinlerinin buna hazırlıklı olmasını söyledi. 2020 yılında Bozkır’ın ilçe oluşunun 150. Yıl dönümünün coşkulu etkinliklerle kutlanacağını sözlerine ekleyen Başkan Saygı, “4 bin yıllık tarihiyle kadim medeniyetimizin en güzide ilçelerinden biri olan Bozkır’ımızın ilçe oluşunun 150. Yılı dolayısıyla gelecek sene ilçemizde çok daha kapsamlı bir festival düzenleyeceğiz. Bunun için hazırlıklarımıza şimdiden başlıyoruz. Bu vesileyle bugün son bulan birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz Kültür ve Sanat Festivalimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ayrıca bu organizasyonda emeği geçen başta personellerim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Sponsor olmak suretiyle festivalimize destek veren Kalaycıoğlu, Güleroğlu ve Göktepe tahinlerine, ADO Lunaparka teşekkür ediyorum. Bunun yanında festivalimizde bizleri yalnız bırakmayan kardeş belediyemiz Zeytinburnu’nun değerli belediye başkanı Ömer Arısoy’a, Akseki Belediye Başkanımız İbrahim Özkan’a, Akören Belediye Başkanımız İsmail Arslan’a, KONSİAD Başkanımız Kemal Çelik’e, vakıf ve dernek temsilcilerimize, uzaktan veya yakından gelen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Birliğimizin ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

ikincigünfestival 2

ikincigünfestival 3

ikincigünfestival 4

ikincigünfestival 5

ikincigünfestival 6

ikincigünfestival 7

ikincigünfestival 8

ikincigünfestival 9

ikincigünfestival 11

ikincigünfestival 12

ikincigünfestival 13

ikincigünfestival 14

ikincigünfestival

 

Yazdır e-Posta