The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Altay, Bozkır'da Çalışmaları Yerinde İnceledi

altaybozkirinceleme 1

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ilçede devam eden ve yapılacak olan çalışmaları istişare etti.  

           Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’yı makamında ziyaret eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yerel seçimlerde Konya’nın büyükşehirler arasında 1. Olmasından dolayı Bozkır halkına, Belediye Başkanı seçilen Sadettin Saygı’ya ve Meclis Üyelerine, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Güven ve ilçe teşkilatına ayrı ayrı teşekkür etti.

           Ziyaretin akabinde Bozkır’da yapılması planlanan çalışmaları istişare eden Başkan Altay, Başkan Saygı ve Başkan Güven, otogar binasının yakın zamanda yapılmaya başlanılacağını, Asar Tepesine yapılması planlanan seyir terası için girişimlere başlanıldığını, hamam için proje hazırlanmaya başlanıldığını, küçük ölçekli organize sanayi sitesi için alt yapı çalışmalarının başlatıldığını belirttiler.

           Yapılması planlanan projelerin istişaresinin akabinde ilçe merkezinde devam eden yeni yürüyüş yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, daha sonra ASEM bünyesinde eğitim gören genç KOMEK öğrencileriyle bir araya geldi.

           Ak Parti Bozkır İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Başkan Altay, burada yapmış olduğu konuşmasında yerel seçimlerde canla başla çalışan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.  Ziyaretlere Ak Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Tüzün de eşlik etti.

altaybozkirinceleme 3

altaybozkirinceleme 4

altaybozkirinceleme 5

altaybozkirinceleme 6

altaybozkirinceleme 7

altaybozkirinceleme 8

 

 

 

Yazdır e-Posta