The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Başkan Saygı'dan Kurban Bayramı Mesajı

bayramkurbantebrik

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

           Başkan Saygı, yayımlamış olduğu mesajında Bozkırlıların birlik ve beraberliğine dikkat çekerek mesajında şu ifadelere yer verdi, “Bayramlar milletimizin birliğinin, beraberliğinin ve dayanışmasının pekişmesine bir vesiledir, bir fırsattır. Bu sebeple kurban bayramımızın da birliğimizin ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

           Her platformda örnek gösterilen Bozkırlıların birlik ve beraberliğine de dikkat çeken Başkan Saygı konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “Asırlardır birliğinden ve beraberliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen tüm Bozkırlı hemşehrilerimizle bu bayramda Bozkır ayrı bir güzelliğe şahit olacak. Hep birlikte gönül gönüle bir bayram geçirmek için tüm Bozkırlı hemşehrilerimi Bozkır’a davet ediyor, tüm Bozkırlıların kurban bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta