Tüm Haberler

Bozkır Gençlik Merkezimizde Güreş Kursumuz açıldı

güreş bilboard

Bozkır’da Güreş Sporları Kayıtları Başladı

           Bozkır Belediyesi ve Bozkır Gençlik Merkezi arasında yapılan işbirliğiyle Bozkır Gençlik Merkezinde Güreş Antrenörü Hasan Bağcı tarafından açılan kursla birlikte Bozkırlı çocuklar ata sporu güreşi öğrenmeye başlayacak.

           Gençlik merkezi bünyesinde açılan kurs ile birlikte alanında uzman güreş antrenörü Hasan Bağcı eşliğinde 7-14 yaş aralığındaki Bozkırlı çocuklar ata sporu güreşi öğrenmeye başlayacak. Yıl içerisinde kursa katılım devam edecek olup kurs ücretsiz olacak.

           Gençlik merkezinde yapılan her çalışmayı belediye olarak her daim destek verme gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminde sporun ayrı bir yeri olduğunu, bu bağlamda gençlik merkezi bünyesinde açılan güreş kursunun Bozkırlı çocuklara olumlu yönde katkı sağlayacağını belirtti. Gençlik merkezi bünyesinde yeni kursların da açılması için çalışma yürüttüklerini sözlerine ekleyen Başkan Saygı, açılan güreş kursunun ve açılması planlanan diğer kursların şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Yazdır