The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor

araçfilosugenişliyor

Bozkır Belediyesi Araç Filosunu Genişletmeye Devam Ediyor

           Bozkır Belediyesi ilçenin ihtiyaçlarına göre araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak alınan yol süpürme aracı, Bozkır Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermeye başladı. Yol süpürme aracının hizmete girmesiyle birlikte temizlikte cadde ve sokaklar daha temiz hale gelmeye başladı.

           Bozkır’ın 52 mahallesinde Bozkır Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından daha temiz bir Bozkır için yılın her mevsiminde hummalı çalışmalar yürüttüklerini, bu kapsamda yürütülen çalışmalarla ilçenin her geçen gün daha da iyi yerlere geldiğini belirten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, temizlik bakımından 52 mahallenin tamamında herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak alınan yol süpürme aracının Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün hizmetine girmesiyle birlikte ilçe merkezindeki cadde ve sokakların daha düzenli ve daha temiz hale geleceğini vurgulayan Başkan Saygı, hibenin Bozkır’a kazandırılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a, Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’a teşekkür ederek yol süpürme aracının Bozkır’a hayırlı olmasını diledi.

Yazdır e-Posta