The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Öğr. Gör. Ahmet Aydın'dan Bağımlılıklarla mücadele konferansı

konferansahmetaydın 1

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Özel Kalem Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Aydın,  Bozkır’da ilkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine ve ilçe sakinlerine bağımlılıklarla mücadele konferansı verdi. Bozkır Belediyesi yeni konferans salonunda Alkol, Tütün, Uyuşturucu, İnternet, Sosyal Medya bağımlılıklarıyla ilgili konferans veren Ahmet Aydın, bağımlılıklarla mücadelenin önemine değindi.

           İlk olarak ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine tütün, alkol ve sosyal medya bağımlılıklarıyla ilgili konferans veren Öğr. Gör. Ahmet Aydın, daha sonra akşam saatlerinde ilçe sakinleriyle bir araya geldi. İlçe sakinlerine de bağımlılıklarla ilgili konferans veren Öğr. Gör. Ahmet Aydın’a program sonunda Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, günün anısına Bozkır Sancağı hediye etti.

konferansahmetaydın 2

konferansahmetaydın 3

konferansahmetaydın 4

 

Yazdır e-Posta