The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkırlı Kadınlar El Ele Maske Üretiyor

kadınlarelele 1

Bozkırlı kadınlar el ele vererek Bozkır için maske üretmeye başladı. Daha önceden KOMEK ve HEM Merkezlerinde dikiş ve nakış kursu almış kadınlar, gönüllü olarak Bozkır için maske üretimine başladı. Üretilen maskeler Bozkır Devlet Hastanesinde kullanılacak, Bozkırlılara dağıtılacak.

           Gönüllülük projesine bir destek de Başkan Saygı’dan

Gönüllü olarak maske dikimi yapan kadınları ziyaret edip kolay gelsin dileklerini ileten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır KOMEK ve HEM Merkezi tarafından başlatılan projeyi gönülden desteklediklerini belirtti. Böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren kadınlara teşekkür eden Başkan Saygı, belediye olarak projeyi kumaş ve ip desteğinde bulunacağını belirterek konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “İlçemiz her zaman olduğu gibi bugün de çok anlamlı dayanışma örneği gösteriyor. Kadınlarımız hep birlikte el ele vererek ilçemizin ve devlet hastanemizin maske ihtiyacını gideriyor. Tüm kadınlarımızı bu anlamlı hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi yine böylesine anlamlı projeyi belediye olarak desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlamlı projeye de kumaş ve ip desteği sağlayacağız. Bu projeye gönüllü olarak katılmak isteyen hemşehrilerim belediyemiz ile irtibata geçerek belediyemizden kumaş ve ip temin edebilirler. Tekrardan bu anlamlı projeyi hayata geçiren KOMEK ve HEM merkezlerimize, emeği geçenlere ve tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

            kadınlarelele

 

 

Yazdır e-Posta