The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

Bozkır yatırımlarını Bakan Pakdemirli Açıkladı

pakdemirli

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Gönüller şehri Konya’ya müjdelerimiz hayırlı olsun... Değerli üreticilerimiz merak etmeyin; siz ekmeye, biçmeye alın teri dökmeye devam edin. Siz üretin! Ürününüz tarlada, serada; etiniz, sütünüz ise elinizde kalmayacak. Gerekirse devlet olarak biz alacağız” diyerek açıkladığı içerisinde Bozkır’ımıza yapılacak olan projelerin de yer aldığı müjdeler Konya’ya hayırlı olsun.

pakdemirli

         Bakan Pakdemirli’nin Konya ve ilçelerine yapılacak olan projeleri açıkladığı kapsamlı konferans toplantısında verdiği müjdeler arasında, Bozkır Belediyesi, Bozkır İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Odası Başkanlığı ve Bozkır Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin ortaklaşa hazırladıkları projeler şu şekilde yer aldı;

-Bal Süzme Ve Paketleme Tesisi
-Bozkır Barajının Su Tutması
-Çağlayan Göleti İkmal Projesi (Sulama Projesi)
-20 çiftçimize Bağ, Mantar ve Sebze Serası Desteği
-9 Çiftçimize Sera ve Çilek Bahçesi desteği
-Dereiçi Mahallesi Sulama Sistemini Güneş Enerjili Sisteme Dönüştürme Projesi
-Üçpınar mahallesi Kalkınma Kooperatifin Hayvancılık İşletmesi Kurulması, bir müteşebbise Pekmez fabrikası desteği ve bir müteşebbise hayvancılık işletmesi ekipman desteği

Bakan Pakdemirli’nin açıkladığı projelerin Bozkır’a değer katmaya devam edeceğini söyleyen Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’nin açıklamış olduğu projeler, Bozkır’ımızda büyük bir sevinçle karşılandı. Sayın Bakanımızın açıklamış olduğu projeler, ilçemizin yıllardır yapılmasını beklediği büyük sorunları ortadan kaldıracak projelerdir. Özellikle ilçemizin tarım ve hayvancılık sektörünü daha da harekete geçirecek projelerdir. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye, Konya’mıza ve ilçemize vermiş olduğu desteklerden dolayı tüm ilçe sakinlerim adına teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemizin projelerinin her zaman destekçisi olan Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ilçe sakinlerimiz adına ayrıca teşekkür ediyorum. Bu projelerin hazırlanma aşamasında büyük emekleri bulunan İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Halil Durmuş’a ve sorumluluğunu yaptığı ilçemiz proje ekibine de teşekkür ediyorum. İlçemizi kalkındırmak için nice projelere hep birlikte imza atmayı ümit ediyorum” dedi.

Yazdır e-Posta