The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Tüm Haberler

BAŞKAN SAYGI’DAN 10 KASIM MESAJI

makam

 

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı,10 Kasım mesajı yayımlayarak”Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 82.senei devriyesinde rahmetle yâd ediyorum”dedi.

Başkan Saygı mesajında şu ifadelere yer verdi:Cumhuriyetimizin kurucusu,istiklal mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 82.senei devriyesinde rahmetle yad ediyorum.10 Kasım;bir milletin topyekün istiklal mücadelesi verdiği,düşmanların yurdumuzdan temizlenmesinde öncü olan Mustafa Kemal Atatürk’ü anmanın,bir kez daha anlamanın günüdür.

Mustafa Kemal Atatürk bizlere bıraktığı fikir ve eserleriyle kalbimizde en canlı haliyle yaşıyor,sonsuza kadar da yaşamaya devam edecektir.Atatürk’ün bizlere emaneti olan bu vatan ve cumhuriyeti,muasır medeniyetler seviyesine taşımak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her bireyin en büyük sorumluluğu ve görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu,Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82.yıl dönümünde büyük bir özlem ve saygıyla anıyor, bağımsızlık uğruna canlarını hiçe sayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum “dedi.

Yazdır e-Posta