The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Bozkır Meslek Yüksek Okulu, 24. Mezunlarını verdi

 

IMG 4440

Bozkır meslek Yüksek Okulunun Mezuniyet törenine, S.Ü. Rektör Yardımcısı Ahmet Kaan Karabulut, Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, Bozkır Belediye Başkan Vekili Hasan Özcan'ın yanı sıra ilçe protokolü ve öğrencilerin aileleri katıldı. 
Baykan Vekilimiz Hasan Özcan yapmış olduğu konuşmasında ülkenin 2023,2053 ve 2071 hedeflerine dikkat çekerek bu hedeflerin konulmasında en büyük güven kaynağının gençlerin olduğunu ve bu hedefleri yine gerçekleştirecek olanların gençlerin olduğunu vurguladı. Başkan Özcan, "Suyu sert insanı mert diyar olan, 4 bin yıllık tarihi ilçemizin çatısı altında, 2 yıl önce heyecanla başladığınız okulunuzdan, aynı heyecanla mezun olma sevincinizi birlikte paylaşıyoruz. Birlikte geçirdiğimiz 2 yıl boyunca sizlerin daha iyi eğitim alabilmeniz için, ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmeye çalıştık, sosyal imkanlarımızı sizlere ulaştırdık. 
Artık bundan sonra burada almış olduğunuz eğitimle, edindiğiniz tecrübelerle ülkemize ve aziz milletimize hizmet etme zamanınız gelmiştir. Türkiye gibi büyük ve güçlü bir devletin 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna katkı sağlayacağınızdan, idealleri ve hedefleri olan bir birey olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Çünkü bu hedeflerimizdeki en büyük güven kaynağımız sizlersiniz. Sizlerden aldığımız bu güven, ülkemizi bu vizyonuna ulaştıracaktır. Unutmayınız ki üreten ve ürettiğini geliştiren bir Türkiye’nin hedeflerine ulaştıracak olan geleceğimizin teminatı gençlerimizdir. 
Bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyor, bilimin ışığında, mesleki ahlakı göz önünde bulundurarak üreten ve ürettiğini geliştiren bir nesil olarak mesleğinizi icra etmenizi temenni ediyorum. Ayrıca; öğrencilerimizin mezun olmasında en büyük paya sahip olan ailelerine, üniversitenin akademik kadrosuna ve üniversite personellerine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yurdumuzun her köşesinden gelerek mezun olma sevinci yaşayan öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, mezun olan öğrencilerimizin, başta Bozkır’ımız olmak üzere, Konya’mıza, ülkemize ve tüm milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun" diye konuştu.

 

IMG 4344

 

IMG 4312

Yazdır e-Posta

Gurbetçi Bozkırlıların Bozkır'a selamı var!

 

gurbetçilerin bozkıra selamı var 8

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ve Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Kadir Güven, İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bozkırlılarla bir araya gelmeye devam ediyor.

           İstanbul’da yaşayan gurbetçi Bozkırlıları evlerinde, iş yerlerinde ve dükkanlarında ziyaret eden Başkan Saygı ve Başkan Güven, Bozkırlılarla hasret gideriyor.

           İstanbul’da yaşayan gurbetçilere Bozkır’ın selamını ileten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “sadece İstanbul değil, dünyanın her yerinde yaşayan Bozkırlılarla birlik ve beraberlik içerisinde olmanın mutluluğunu yaşadığını” söyledi. Başkan Saygı, “İlçe Başkanımız Kadir Güven ile birlikte tüm hemşehrilerimizi sevgi ve muhabbetle kucaklamaya devam ediyoruz. İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi evlerinde, işyerlerinde, dükkanlarında ziyaret edip, çaylarını içip, Bozkır’ımıza dair sohbet ediyoruz. İlçemiz için planladığımız projelerimizden bahsediyoruz. Fikirlerini, düşüncelerini ve önerilerini bizlerle paylaşıyorlar. İstişare bakımından sohbetlerimiz güzel ve verimli geçiyor. Ayrıca Bozkır’da yaşayan hemşehrilerimizin selamlarını iletiyoruz. Onlar da Bozkır’da yaşayan hemşehrilerimize selamlarını iletiyorlar” dedi.

           Ramazan Bayramı dolayısıyla Bozkır’a gurbetçilerin sıla-ı rahim için gelmesinden dolayısıyla mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Saygı, Kurban Bayramında da gurbetçilerin Bozkır’a gelmesini, bayramı Bozkır’da birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeyi temenni ettiğini söyledi.

           Bozkırlıların birliğiyle ve beraberliğiyle gurur ve onur duyduklarını vurgulayan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “parmakla gösterilen birliğimiz, beraberliğimiz ve dayanışmamız daim olsun. Birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. İyi ki biriz ve beraberiz. İyi ki Bozkırlıyız” diye konuştu.

gurbetçilerin bozkıra selamı var 9gurbetçilerin bozkıra selamı var 2

gurbetçilerin bozkıra selamı var 3

Yazdır e-Posta