The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Bozkırlı Kadınlar El Ele Maske Üretiyor

kadınlarelele 1

Bozkırlı kadınlar el ele vererek Bozkır için maske üretmeye başladı. Daha önceden KOMEK ve HEM Merkezlerinde dikiş ve nakış kursu almış kadınlar, gönüllü olarak Bozkır için maske üretimine başladı. Üretilen maskeler Bozkır Devlet Hastanesinde kullanılacak, Bozkırlılara dağıtılacak.

           Gönüllülük projesine bir destek de Başkan Saygı’dan

Gönüllü olarak maske dikimi yapan kadınları ziyaret edip kolay gelsin dileklerini ileten Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır KOMEK ve HEM Merkezi tarafından başlatılan projeyi gönülden desteklediklerini belirtti. Böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren kadınlara teşekkür eden Başkan Saygı, belediye olarak projeyi kumaş ve ip desteğinde bulunacağını belirterek konuşmalarında şu ifadelere yer verdi, “İlçemiz her zaman olduğu gibi bugün de çok anlamlı dayanışma örneği gösteriyor. Kadınlarımız hep birlikte el ele vererek ilçemizin ve devlet hastanemizin maske ihtiyacını gideriyor. Tüm kadınlarımızı bu anlamlı hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi yine böylesine anlamlı projeyi belediye olarak desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlamlı projeye de kumaş ve ip desteği sağlayacağız. Bu projeye gönüllü olarak katılmak isteyen hemşehrilerim belediyemiz ile irtibata geçerek belediyemizden kumaş ve ip temin edebilirler. Tekrardan bu anlamlı projeyi hayata geçiren KOMEK ve HEM merkezlerimize, emeği geçenlere ve tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

            kadınlarelele

 

 

Yazdır e-Posta

Bozkır Kendi Karantinasını Uyguluyor

karantina 1

Bozkır Kendi Karantinasını Uyguluyor

Türkiye genelinde devam eden COVİD-19’a karşı alınan tedbirlerden sonra Bozkır halkı, Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın evde kal çağrısına cevap vererek kendi karantinasını uygulamaya başladı. Geçtiğimiz hafta tüm Bozkırlılara seslenerek önce kendin, sonra sevdiklerin için evde kal çağrısı yapan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı’nın çağrısına cevap veren Bozkır halkı, kendi karantinasını uygulayarak cadde ve sokaklardaki yoğunluğu en az seviyeye indirdi.

           Coronavirüsüne karşı ilçe genelinde başlatılan hummalı dezenfekte çalışmalarının 3. Haftasında da çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Konya Büyükşehir ve Bozkır Belediyesi ekipleri 52 mahallenin tamamında park, cami, okul, yol, çöp konteynırı, kamelyalar ve banklar, otobüsler, dolmuşlar, taksiler, dükkanlar, kamu binaları, cadde ve sokakları tek tek dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmaları devam ederken Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı geçtiğimiz hafta ilçe genelinde “Evde Kal” kampanyası başlattı. Kampanyanın başlamasıyla birlikte Başkan Saygı’nın çağrısına kulak veren Bozkırlılar, cadde ve sokaklarda yoğunluğu en aza indirdi. Evde kal çağrısına kulak veren Bozkırlılara yürekten teşekkür eden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, “Geçtiğimiz hafta başlattığımız evde kal kampanyasına kulak verip zorunlu olmadıkları müddetçe dışarıya çıkmayarak cadde ve sokaklardaki yoğunluğu en aza indiren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

           Kaymakamlık olarak, belediye olarak, sosyal destek grubu olarak, her daim Bozkırlıların yanında olmaya devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Saygı, “ülkemiz son zamanlarda çok ciddi bir süreçten geçiyor. Bu süreçte de her birimize ayrı ayrı görevler, sorumluluklar düşüyor. Bunlardan en önemlisi Coronavirüs ile mücadele kapsamında aldığımız tedbirlere hassasiyetle uymamızdır. Vatandaşlarımızın gösterdiği hassasiyetle birlikte ilçemizde şu zamana kadar herhangi bir vaka yaşamadık. İnşallah aynı hassasiyetle devam ederek bir vaka yaşamayacağız. Tüm hemşehrilerime gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu hassasiyetimizin bir örneğini de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlayan Milli Dayanışma kampanyasında da Bozkır olarak göstereceğiz. Tekrardan tüm hemşehrilerime gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

karantina 2

karantina3

Yazdır e-Posta

Diğer Makaleler...