The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading Open Account Offer Bet365 Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code You can get a free bet right now when you open an account.

Başkan Saygı, Personelleriyle bayramlaştı

bayramlaşmakurban 2

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Kurban bayramı tatili dönüşünde Belediye, İtfaiye ve KOSKİ personelleriyle bayramlaştı.

           Tüm personellerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Belediye, İtfaiye ve KOSKİ personellerinin bayramlarını tek tek tebrik etti.

           Bayramlaşma programından önce konuşan Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte Bozkır’ı yönettiklerini, birlik ve beraberlik içerisinde Bozkır’a hizmet ettiklerini belirtti. Başkan Saygı, “yerel seçimlerin üzerinden 4 ay geçti ve biz bu 4 ay içerisinde kurumsallaşmamızı tamamlayarak hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başladık. 52 mahallemizin tamamına hizmet götürmek, Bozkır’ı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için tek yürek halinde azimle, özveriyle, gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Geçen 4 ay içerisinde özveriyle çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyorum. Bunun yanında ilçemize kazandıracağımız projelerimizin de hazırlıkları içerisindeyiz. 5 yıllık görev süremiz boyunca seçim beyannamemizde verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmek için hep birlikte, el ele gönül gönüle, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken Bozkırlı hemşehrilerimizden aldığımız güç ve güvenle, sizlerin desteğiyle Bozkır’ımızı daha yaşanabilir hale getirip, geleceğe güçlü bir şekilde hazırlayacağız. Hepimiz tek yüreğiz, hepimiz Bozkır’ımız için çalışıyoruz. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

bayramlaşmakurban 1

bayramlaşmakurban 3

bayramlaşmakurban 4

 

Yazdır e-Posta

Başkan Saygı'dan Kurban Bayramı Mesajı

bayramkurbantebrik

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

           Başkan Saygı, yayımlamış olduğu mesajında Bozkırlıların birlik ve beraberliğine dikkat çekerek mesajında şu ifadelere yer verdi, “Bayramlar milletimizin birliğinin, beraberliğinin ve dayanışmasının pekişmesine bir vesiledir, bir fırsattır. Bu sebeple kurban bayramımızın da birliğimizin ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

           Her platformda örnek gösterilen Bozkırlıların birlik ve beraberliğine de dikkat çeken Başkan Saygı konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “Asırlardır birliğinden ve beraberliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen tüm Bozkırlı hemşehrilerimizle bu bayramda Bozkır ayrı bir güzelliğe şahit olacak. Hep birlikte gönül gönüle bir bayram geçirmek için tüm Bozkırlı hemşehrilerimi Bozkır’a davet ediyor, tüm Bozkırlıların kurban bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yazdır e-Posta